آخرین مطالب

تورهای پیشنهادی

   کوچک ترین ایالت هند گوا میباشد که از نظر جمعیت در رتبه چهارم کمترین جمعیت می باشد. مرکز این ایالت پانجی است. این ایالت یکی از بهترین مقاصد گردشگری و هم چنین کیفیت زندگی در هند شناخته شده است. که هر ساله تعداد زیادی توریست به آن مسافرت میکنند. از نظر تاریخی به 20 تا 30 هزار سال قبل برمگردد. این ایالت به دو قسمت گوا جنوبی و شمالی تقسیم شده است. پانجی مرکز گوا شمالی می باشد که مرکز گوا نیز شناخته میشود. دین این افراد اکثرا هندو و در رتبه بعدی مسیحیان میباشند. بهترین زمان برای سفر به گوا اواسط نوامبر تا اواسط فوریه است که هوا معتدل میباشد در زمان های دیگر بسیار گرم است. گوا سواحل زیادی دارد، مانند آرامبول، آگوندا، کاندولیم، پالولم، پولم. اگر قصد دارید در ساحلی کاملا بکر با درخت های نخل زیاد و آب آرام و نیلی باشید جنوب گوا بهترین انتخاب است. در شمال گوا مقداری این آرامش به دلیل توریستی بودن زیاد آن کمتر است.

   برای رسیدن به گوا میتوانید با هواپیما(تقریبا از همه ایالت ها)، قطار (از منگلور، بنگلور، بمبئی) استفاده کنید. در سواحل گوا شما میتوانید ساعت ها در آرامش استراحت کنید و ماساژ بگیرید، در آب تمیز شنا و یا موج سواری کنید(کلاس های آموزش موج سواری به قیمت تقریبا 50 یورو میباشد). در بازارهای ساحلی به خرید بپردازید. اگر به یوگا علاقه دارید کلاس های یوگای زیادی میتوانید در آنجا پیدا کنید. برای سفر به قسمت تاریخی به نام old Goa از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر هر نیم ساعت میتوانید از مینی بوس استفاده کنید. البته آژانس هایی نیز وجود دارد که برای شما ماشین و یا ماشین و راننده فراهم میکند. برای اسکان نزدیک ساحل خانه ای افراد محلی برای اجاره وجود دارد و همچنین میتوانید در هاستل اقامت کنید. گوا پر است از موزه، گالری های هنری، کلیساهای پر نقش و نگار، کتابخانه مرکزی و مرکز علمی. که اکثر کلیساها در گوای قدیمی و مراکز علمی و کتابخانه ها در پانجی پیدا میشوند. گوای قدیمی مرکزی بسیار خوب برای دیدن هنر مسیحی و خرید سوغاتی مربوط به مذهب مسیح میباشد. اگر به صنایع دستی علاقه دارید بازرهای ساحلی محل مناسب تری برای شماست.

   http://www.dl.magicsafar.com/do.php?img=481

   جدا از غذاهای با کیفیتی که در گوا یافت میشود انواع ماهی آنجا را از دست ندهید.مردم گوا بسیار مهربان هستند مانند بقیه قسمت های هند و از نطر زبانی هم انگلیسی کاملا به شما کمک میکند. در این ایالت هند توریست های روسی و پرتغالی زیادی دیده میشود. در گوا میتوانید خاطره سفری ساحلی لذت بخش داشته باشید  که تا سالها مزه مزه اش کنید و لذت ببرید.

   http://www.dl.magicsafar.com/do.php?img=482

   http://www.dl.magicsafar.com/do.php?img=483

    

   نظرات کاربران

   تعداد نظرات 0

   ارسال نظر

  تبلیغات

  1-1-706011-65-4-1